Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TRENÉRSTVÍ SE NEDÁ NAUČIT.  TO SE MUSÍ POCHOPIT!!!

Aktuality

20.7.    ZMĚNY V TÝDENNÍM PLÁNU!!!

Pozor, po dnešní poradě trenérů jsou časové změny v příštím týdenním plánu (viz Tréninkový plán týdne).

 

18.7.    DOPLNĚNÍ DRUŽSTEV 07/08

Jelikož počty družstev 07/08 jsou velmi nízké, tak družstva budou na tréninky (utkání) po domluvě s R. Čížkem doplněna o hráče roč. 09: Jurečka, Březinová, Hovanec, Kundera, Novák M., Pospíšil, Stibůrek, Žerníček. Jmenovaní, pokud s tím dají rodiče souhlas, začnou s tréninky na ledě již od 23.7. (viz Tréninkový plán týdne).

 

16.6.    LED V ŠUMPERKU

Poslední týden v červenci by měl být v Šumperku led. A v tuto dobu tak začnou i naše tréninky.

 

16.6.    POJIŠTĚNÍ - KONTAKT

Již několik let jsou organizovaní sportovci sdružení v ČUS pojištěni úrazovým pojištěním. V současné době byla smlouva uzavřena s pojišťovnou Kooperativa a.s., a hlášení pojistných událostí zajišťuje společnost Renomia a.s., která oznámila změnu kontaktní osoby.

Novou kontaktní osobou pro hlášení úrazů a konzultace týkající se pojistných událostí z úrazového pojištění bude:

Lucie Šobová

Email: lucie.sobova@renomia.cz
Mobil: +420 724 248 846
Telefon: +420 221 421 787

 

5.6.    JARNÍ LEDY

Máme za sebou další tréninky na ledě v útulném zimáčku ve Vyškově. V porovnáním s běžnými tréninky v sezóně v Šumperku musím konstatovat, že jarní tréninky za účasti hráčů z více klubů mají vyšší úroveň. Přičítám to vyšší nadrženosti hráčů po ledě a snahou hráčů se s novými soupeři vzájemně mezi sebou ukázat a překonávat. Dalo by se to trochu přirovnat k zápasové atmosféře. A to je dobře. Další výhodou je, že hráči z různých klubů zhruba znají tréninkové prostředky z minulosti a že já jako trenér znám všechny hráče jmenovitě a dlouhodobě, ač jsou vlastně ze tří klubů. Pro organizaci tréninků je pro mě důležité, že ve spolupráci s organizátory je počet hráčů vždy konstatní (můžeme jej v případě absence doplňovat), tedy 24 hráčů. Když to shrnu, tak z dosavadních  tréninků a atmosféry kolem mám dobrý pocit.

PS. Trochu zádrhel je odpolední nedělní neutěšená dopravní situace na dálnici mezi Olomoucí a Vyškovem, kdy hrozí, že někdo nedorazí včas :-(.

 

3.6.    IN LINE TRÉNINK

Plánoval jsem vložit trénink na in line bruslích na zimním stadioně, ale už začaly práce na rekonstrukci (i soboty a neděle) a je tam prach a hluk, takže bohužel...

 

29.5.    VYŠKOV

Jsem rád, že kluci v neděli ve Vyškově svou tréninkovou pílí navázali na tréninky z Poruby. Tentokrát jsme plán ani moc měnit nemuseli, hráči se na náročnost adaptovali lépe.

 

14.5.    JARNÍ LEDY ODSTARTOVALY

V neděli 13.5. jsme v Porubě odstartovali sérii šesti dvouhodinových tréninků. Kluci byli na ledě velmi dobře soustředění, oba tréninky probíhaly bez problémů se všemi 24 přihlášenými hráči a 4 brankáři. Zaměření bylo samozřejmě především herní, ale při hře se i navíc více bruslilo. Ve druhé hodinovce jsme už oproti plánu hru trochu zjednodušili a ubrali tak mírně z plánovaného herního bruslení. Hoši už toho měli docela dost. Takže se těším příště ve Vyškově!

 

3.5.    PONDĚLNÍ TRÉNINKY

Pondělní tréninky se budou střídavě konat v lesoparku Cihelna a na Kotli. Na tyto tréninky v terénu doporučuju, aby chlapci měli sportovní oblečení, s kterým se počítá, že bude zablácené. A navíc připomínám, aby rodiče své syny po těchto trénincích prohlédli, zda se na nich neuchytila klíšťata.

 

19.4.    HRÁČSKÉ SLOŽENÍ NA TRÉNINCÍCH MŽ (07-08)

V přípravném období trénujeme v jednotlivých trénincích takto:

Všechny tréninky (resp. v rámci svých školních možností)

07 - Augustin, Březina J., Dudycha, Jurka, Pazourek, Raditsch, Ševčík, Všetíček, Zvára

08 - Bock, Karafiát, Kupčík, Matějiček, Novák V., Pejcha, Reichl, Slováček,Veselý, Vogl

09 - Hovanec, Jurečka, Kundera P., Novák M., Pospíšil M.

 

Úterní 8:00 - 8:45 a páteční 7:45 - 8:45 (v rámci školní TV)

07 - Březina K., Pluskal

06 - Kundera J., Küschner, Ondráček, Plhal, Pospíšil F., Šimek, Škrabal.

 

18.4.    ZAČÁTEK PŘÍPRAVNÉHO OBDOBÍ

Plán následujícího přípravné období bude vycházet z loňského modelu. První týden od 23.4. (viz sekceTréninkový plán týdne) bude zaváděcí, další týdny již budou stabilní. Tělocvična a hřiště je na 1.ZŠ. Hráčské složení zde oznámím 19.4.

 

21.3.    LEDY KVĚTEN - ČERVEN

13.5. Poruba 17:00    27.5. Vyškov 17:20    3.6. Vyškov 17:20    10.6. Vyškov 17:20   

17.6. Vyškov 17:20    24.6. Vyškov 17:20

Vždy 2x 1 hodina. Cena na 6x 2 hod. 2.200,-Kč, brankaři zdarma. V případě odpovídajícího zájmu se zajistí minibus. Uzávěrka přihlášek je do 25.3. formou SMS či e-mail.

 

TOPlist